نتایج روز پایانی مرحلهگروهی رقابتهای هندبال قهرمانی ۲۰۲۳ جهان +جدول
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۶۸۷۴۶۷۷
مرحلهگروهی مسابقات هندبال قهرمانی مردان ۲۰۲۳ جهان با انجام هشتبازی در گروههای پنجم تا هشتم به پایان رسید؛ بدین ترتیب از امروز مراحلحذفی و پرزیدنتکاپ آغاز خواهد شد.
به گزارش خبرنگار ایمنا، آخرین روز مرحلهگروهی (هفتهسوم و پایانی) رقابتهای هندبال قهرمانی مردان ۲۰۲۳ جهان که بهمیزبانی مشترک لهستان / سوئد در حال پیگیری است شب گذشته با برگزاری هشتدیدار در گروههای پنجم تا هشتم به خطپایانی رسید؛ بدین ترتیب ۲۴ تیم صعودکننده به دور دوم و همچنین هشتتیم قعرنشین رسماً مشخص شدند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
الجزایر ۲۱ - آلمان ۳۷؛ گروه پنجم - ساعت ۲۰:۳۰ بهوقت تهران، سالن اسپودک (شهر کاتوویس - لهستان)
قطر ۲۴ - صربستان ۳۴؛ گروه پنجم - ساعت ۲۳ بهوقت تهران، سالن اسپودک (شهر کاتوویس - لهستان)
مقدونیهشمالی ۲۶ - آرژانتین ۳۵؛ گروه ششم - ساعت ۲۰:۳۰ بهوقت تهران، سالن تائورونآرنا (شهر کراکوف - لهستان)
هلند ۲۶ - نروژ ۲۷؛ گروه ششم - ساعت ۲۳ بهوقت تهران، سالن تائورونآرنا (شهر کراکوف - لهستان)
ایالاتمتحده آمریکا ۱۶ - مصر ۳۵؛ گروه هفتم - ساعت ۲۰:۳۰ بهوقت تهران، سالن هاسکوارنا گاردن (شهر جونکوپینگ - سوئد)
کرواسی ۳۶ - مراکش ۲۴؛ گروه هفتم - ساعت ۲۳ بهوقت تهران، سالن هاسکوارنا گاردن (شهر جونکوپینگ - سوئد)
بلژیک ۲۸ - بحرین ۳۰؛ گروه هشتم - ساعت ۲۰:۳۰ بهوقت تهران، سالن مالمو آرنا (شهر مالمو - سوئد)
تونس ۲۱ - دانمارک ۳۴؛ گروه هشتم - ساعت ۲۳ بهوقت تهران، سالن مالمو آرنا (شهر مالمو - سوئد)
تیمملی آلمان بهعنوان صدرنشین و سپس صربستان بههمراه قطر از گروه پنجم؛ نروژ، هلند و آرژانتین بهترتیب بهعنوان تیمهای اول تا سوم از گروه ششم؛ مصر، کرواسی و ایالاتمتحده آمریکا از گروه هفتم و همچنین دانمارک، بحرین و بلژیک از گروه هشتم؛ ۱۲ تیمی بودند که راهی مرحلهحذفی شدند. الجزایر، مقدونیهشمالی، مراکش و تونس نیز چهار تیم قعرنشین گروههای پنجم تا هشتم هستند.
بدینترتیب سهتیم نخست هشتگروه به دور دوم میروند و تیمهای چهارم نیز راهی پرزیدنتکاپ میشوند تا برای کسب جایگاه بیستوپنجم تا سیودوم باهم به رقابت بپردازند.
شب گذشته نیز تیمهای ملی اسپانیا، مونتهنگرو و ایران از گروه اول، فرانسه اسلوونی و لهستان (میزبان) از گروه دوم، سوئد (میزبان)، برزیل و کیپورد از گروه سوم و از گروه چهارم پرتغال، ایسلند و مجارستان به مرحلهبعدی صعود کردند. همچنین تیمهای ملی شیلی از گروه اول، عربستانسعودی از گروه دوم، اروگوئه از گروه سوم و کرهجنوبی از گروه چهارم نیز با قعرنشینی از صعود به دور بعدی ناکام ماندند.
کد خبر 634659منبع: ایمنا
کلیدواژه: هندبال تیم ملی هندبال فدراسیون هندبال مسابقات جهانی هندبال تیم ملی هندبال ایران مسابقات هندبال قهرمانی جهان فدراسیون جهانی هندبال رقابت های قهرمانی جهان مسابقات جهانی مسابقات قهرمانی جهان هندبال شهر شهروند کلانشهر مدیریت شهری کلانشهرهای جهان حقوق شهروندی نشاط اجتماعی فرهنگ شهروندی توسعه پایدار حکمرانی خوب اداره ارزان شهر شهرداری شهر خلاق مرحله گروهی
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.imna.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایمنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۸۷۴۶۷۷ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
اعلام برنامه ۴ هفته پایانی لیگ برتر
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، برنامه مسابقات هفتههای بیست و هفتم تا سیام لیگ برتر باشگاههای کشور فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد.
برنامه مسابقات به شرح زیر است:
هفته بیست و هفتم؛ بزرگداشت آغاز دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختران
شنبه ۲۲ اردیبهشت
شمس آذر قزوین- ملوان بندر انزلی- ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
مس رفسنجان - فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- ساعت ۱۷:۵۰- ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
هوادار تهران - پرسپولیس- ساعت ۱۸:۲۰- ورزشگاه پاس قوامین تهران
آلومینیوم اراک - صنعت نفت آبادان- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک
تراکتور تبریز - گل گهر سیرجان- ساعت ۱۸:۵۰- ورزشگاه یادگار امام تبریز
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت
ذوب آهن اصفهان - پیکان تهران- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه فولاد شهر فولاد شهر
استقلال خوزستان - نساجی مازندران- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه غدیر اهواز
استقلال - فولاد خوزستان- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه آزادی تهران
هفته بیست و هشتم؛ گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی روز دزفول
سه شنبه اول خرداد
پیکان تهران - تراکتور تبریز- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
ملوان بندر انزلی- مس رفسنجان- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه تختی انزلی
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان - هوادار تهران- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه نقش جهان اصفهان
گل گهر سیرجان - آلومینیوم اراک- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان
صنعت نفت آبادان - شمس آذر قزوین- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه تختی آبادان
فولاد خوزستان- ذوب آهن اصفهان - ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهدای فولاد اهواز
نساجی مازندران - استقلال - ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
پرسپولیس- استقلال خوزستان- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه آزادی تهران
هفته بیست و نهم؛ صرفهجویی در مصرف آب
یکشنبه ۶ خرداد
فولادخوزستان - پیکان تهران- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهدای فولاد اهواز
استقلال - گل گهر سیرجان- ساعت ۲۰- ورزشگاه آزادی تهران
هوادار تهران -نساجی مازندران- ساعت ۲۰- ورزشگاه پاس قوامین تهران
آلومینیوم اراک - فولاد مبارکه سپاهان اصفهان - ساعت ۲۰- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک
شمس آذر قزوین - پرسپولیس - ساعت ۲۰- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
مس رفسنجان-استقلال خوزستان- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
تراکتور تبریز-ملوان بندر انزلی - ساعت ۲۰- ورزشگاه یادگار امام تبریز
ذوبآهن اصفهان- صنعت نفت آبادان- ساعت ۲۰- ورزشگاه فولاد شهر فولاد شهر
هفته سی ام؛ روز جهانی بدون دخانیات و مبارزه با مواد مخدر
جمعه ۱۱ خرداد
پیکان تهران- استقلال- ساعت ۲۰- ورزشگاه پاس قوامین تهران
استقلال خوزستان- هوادار تهران- ساعت ۲۰- ورزشگاه غدیر اهواز
ملوان بندر انزلی- آلومینیوم اراک - ساعت ۲۰- ورزشگاه تختی انزلی
صنعت نفت آبادان - تراکتور تبریز- ساعت ۲۰- ورزشگاه تختی آبادان
گل گهر سیرجان - ذوبآهن اصفهان- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – شمس آذر قزوین- ساعت ۲۰- ورزشگاه نقش جهان اصفهان
پرسپولیس - مس رفسنجان- ساعت ۲۰- ورزشگاه آزادی تهران
نساجی مازندران - فولادخوزستان - ساعت ۲۰- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
انتهای پیام/